II Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Policji Miasta Kalisza

Nowy rok szkolny rozpoczął się od sportowego wydarzenia, jakim był II Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Policji Miasta Kalisza. W sobotni poranek 12 września na "Orliku" przy ulicy Podmiejskiej, w sportowej rywalizacji spotkały się reprezentacje szkół  z Kalisza i powiatu.

Reprezentacja naszego gimnazjum zagrała mecz otwarcia, w którym pokonaliśmy zespół z Piotrowa 3:0. Następnym naszym przeciwnikiem było Gimnazjum 9, które "ograliśmy" 2:0, a ostatniego grupowego rywala Gimnazjum 10 pokonaliśmy 4:2. Wychodząc z grupy wygraliśmy z Gimnazjum 7 i tylko przegrana w finale z zespołem Gimnazjum nr 1 sprawiła, że w Turnieju zajęliśmy bardzo dobre II miejsce.
Nasi zawodnicy w składzie: Sebastian Kuźmiński (kapitan), Dawid Adamek, Mateusz Andrzejczak, Gracjan Fryga, Maksymilian Moczulski, Szymon Strzałka i Kamil Zglejszewski z rąk Komendanta Policji otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.
Wszystkim naszym piłkarzom gratulujemy postawy, zaangażowania, woli walki i osiągniętego sukcesu.
Op. Jacek Wojtulewicz