Warsztaty umiejętności wychowawczych i komunikacyjnych dla rodziców.

Stowarzyszenie Fajna Szkoła otrzymało dotację od Wojewody Wielkopolskiego na organizację warsztatów dla rodziców.

Warsztaty skierowane są do rodziców szukających między innymi odpowiedzi na pytania:

„Jak rozmawiać z dzieckiem o jego emocjach i lękach?”

„Jak stawiać granice i konsekwentnie ich przestrzegać?”

„Jak umiejętnie chwalić i jak karać?”

„Jak wspólnie rozwiązywać problemy?”

Spotkania dla rodziców dzieci w wieku 1 – 12 lat odbędą się w następujących grupach:

- Rodzice dzieci w wieku 1-4 lat - zajęcia w Przedszkolu „Szczęśliwa Trzynastka” ul. Krótka 9,  tel. 627574804 (2 spotkania po 3 godziny)

- Rodzice dzieci w wieku 5-6 lat – zajęcia w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 ul. H. Sawickiej 3B, tel. 627640000 (2 spotkania po 3 godziny)

- Rodzice uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej - zajęcia w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 ul. H. Sawickiej 3B, tel. 627640000 (3 spotkania po 3 godziny)

- Rodzice uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej – zajęcia w Gimnazjum nr 4 w Kaliszu ul. Polna 17, tel. 627662983 (3 spotkania po 3 godziny)

Spotkanie dla rodziców nastolatków (dzieci w wieku 13+) - zapisy wPoradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1, tel. 627640000 (2 spotkania po 3 godziny)

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkania będą odbywały się w godzinach popołudniowych.  Rodzice otrzymają imienne certyfikaty ukończenia warsztatów oraz materiały.

Spotkania mają charakter otwarty, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa pod podanymi powyżej numerami.  Zapisy trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń.