Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Nowy rok szkolny i katechetyczny 2015/2016  rozpoczęliśmy uroczystą Mszą świętą w kościele oo. Franciszkanów.

Dziękowaliśmy za czas minionych wakacji i prosiliśmy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Po  Eucharystii wspólnie przeszliśmy do szkoły.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 zainicjowała krótka akademia z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej - wspominaliśmy wydarzenia z 1 września 1939r., a pamięć wszystkich, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju uczciliśmy minutą ciszy. Następnie prowadzący akademię uczniowie klasy 2c powitali zgromadzonych uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników administracji. W imieniu całej społeczności szkolnej szczególnie serdecznie przywitali nowych uczniów, zapewniając ich, że jako starsi koledzy zawsze chętnie podadzą im pomocną dłoń. Na koniec głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Wańka, która niezwykle ciepło przywitała wszystkich zgromadzonych na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Życzyła wszystkim samych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.

Uroczystość przygotowali: p.Ewa Szymczak, p.Karol Wanat i p.Sylwia Biniek.