„Strofy nad Prosną”

8 czerwca 2017 roku w Klubie Osiedlowym Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył się konkurs recytatorski „Strofy nad Prosną”. Konkurs z okazji Święta Miasta Kalisza współorganizował Klub Osiedlowy Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Asnyka w Kaliszu. Wystąpili w nim uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Jury w składzie p. Małgorzata Matczak, p. Krystyna Licznerska, p. Jerzy Szukalski i p. Maciej Michalski w kategorii gimnazjów nagrodziło reprezentantki naszej szkoły:

• I miejsce zajęła Gabriela Kamińska- uczennica z klasy 2c przygotowana do udziału w konkursie przez p. Agnieszkę Bartoszek- Grzelak,
  • II miejsce zajęła Ismena Tyczyńska – uczennica z klasy 1 b przygotowana przez p. Monikę Kawecką.

W konkursie zaprezentowały swoje umiejętności Julia Witmajer z klasy 1b i Zuzanna Prus z klasy 1c- obie przygotowane przez p. Monikę Kawecką, która jednocześnie sprawowała opiekę nad uczennicami podczas konkursu.

Serdecznie gratulujemy recytatorkom!