Dzień Sportu Szkolnego

W dniu 14.06.2017r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu Szkolnego na obiektach Kaliskiego Parku Wodnego. W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo - ruchowe dla wszystkich chcących sprawdzić swoje fizyczne umiejętności.

Uczniowie rozegrali Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, Turniej Piłki Koszykowej oraz Turniej Piłki Nożnej. Dwunastoosobowa drużyna pod opieką p. Alicji Kosmalskiej – Wróbel oraz p. Izabeli Przysieckiej wyruszyła na marsz nordic walking. Jednym z punktów imprezy był pokaz gimnastyczny  zespołu pod kierownictwem p. Konrada Helmana w składzie: p. Bartosz Śmietański - oraz nasi uczniowie - Aron Mąkosz i Adrian Kuźmiński. Przed pokazem nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkurencji podciągania na drążku. Pozostali uczniowie kibicowali zawodnikom oraz mogli cieszyć się zielenią na piknikowych kocach. Końcowym akcentem tego szczególnego dnia było wręczenie nagród i podsumowanie zawodów.

Zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień roku szkolnego.

Organizatorzy: zespół nauczycieli wychowania fizycznego